KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956545
nr 1395 6545
Paul Riesser
(1957-2014), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 82. Olja på duk, 65x80, yttermått inklusive ram: 67x82 cm
Paul Riesser, svensk bildkonstnär född 1957, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:37:56
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
900 kr
800 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)